Bize Ulaşın

Takip Edin

service SERVİS

Kurumsal Kimlik

Corpotere Identity

Pazardaki Gücünüzü Simgeleyen, Markanızın İmajıdır.

Özgün Graphic, markalaşmaya, dijital kavramlara ve içerik oluşturmaya odaklanan bir tasarım ajansıdır.

Markanız kullanıcılar üzerinde nasıl bir etki bırakıyor? Ürün yada hizmetinizle müşterilerinize doğru mesajı iletebiliyor musunuz?

Bu soruların tüm cevabı markanızın kurumsal kimliğinde gizleniyor. Bu aşamada iş “Logoyu Bir Tık Büyütelim” muhabbetinden çok daha öteye gidiyor tabi. Kurumsal Kimlik Tasarımı ile markanızın imajını kalıcı kılmak için gerekli her şeyi bünyemizde barındırıyoruz. Özgün bir ekibin ortak çalışmasıyla markanızın ihtiyacı olan yeni nesil tasarım trendlerini, benzersiz fikirleri ve profesyonel uygulamaları bir bütün olarak size sunuyoruz.

Web Yazılım

Web Software

Başarılı Bir Dijital Deneyimin Olmazsa Olmazı.

Çünkü web sitesi marka hikayenizi en doğru şekilde anlatan araçtır.

Sunduğunuz ürün ve hizmetleri daha yakından tanımak isteyen kullanıcılar ilk olarak web siteniz ile tanışır. Bu yüzden sitenizin kolay kullanılabilir olması ve hatasız çalışması markanız için hayati bir önem arz eder. İşte biz de tam bu noktada devreye giriyoruz ve markanıza özel hazırladığımız web ve mobil site tasarımlarını kusursuzca çalışan yazılımlarla optimize ediyoruz. Web Yazılım Geliştirme hizmetimizle markanız, kullanıcı dostu bir web sitesi ile dijital dünyaya gözlerini açıyor ve markanızın profesyonelliği sınırları aşıyor.

Sosyal Medya Yönetimi

Social Media Management

Sosyal Medyanın Dilinden İyi Anlıyoruz.

Takipçilerinizi potansiyel müşterilerinize dönüştürmek için sosyal medya ağları, markanıza eşsiz fırsatlar sunuyor. Ancak bunun için sosyal medyanın dilinden iyi anlamak gerekiyor. Bu dili çoktan çözmüş olduğumuzu belirtmemize sanırım gerek yok. Özgün Grafik olarak biz Sosyal Medya İçerik Yönetimi’nde markanızı daha iyi bir pozisyonda konumlandırmayı amaçlıyoruz. Böylece markanızın müşterileri ile aracısız olarak anlık iletişim kurabilmesini sağlıyoruz. Bunun için marka farkındalığınızı arttıracak özgün taktikler kullanarak sosyal medya hesaplarınızda tutarlı bir iletişim dili kurguluyoruz. Biz tüm bunları yaparken Size sadece müşterilerinizden gelen tepki ve yorumları okumak kalıyor.

Reklam Filmi

Advertising Film

Yüksek Çekim Gücüyle Firmanıza Odaklanıyoruz.

Yüksek kaliteli görsel içerik, başarılı bir dijital kampanya deneyimi için vazgeçilmezdir. Ve tek bir tuşa basmak sizi profesyonel bir reklamcı yapmaz. Fotoğraf stilinden komposizyona, drone çekimi ile havadan hakimiyetten ışıktan dijital fotoğraf işleme sürecine kadar tüm noktalarda sizin için en iyisini hayata geçiriyoruz. Özgün Graphic olarak biz bünyemizde sadece son teknoloji kameralar ve ışık sistemleri bulundurmuyoruz. Yılların getirisi olan deneyimlerimizi, yüksek çekim gücümüz ve özgün bakış açımızla işin merkezinde konumlandırıyoruz.

İnternet Reklamcılığı

Internet Advertising

Markanız Doğru Zamanda, Doğru Yerde.

Google Dijital gelişim konsepti ile bütünsel olarak markanızın stratejik iletişim etkinliklerini kapsıyor. Medya Planlama: İnternet Reklamcılığı hizmetimiz ile markanız adına yöneteceğimiz mecra satın alımları yapıyor, ürün ve hizmet tanıtımlarınız için markanızı doğru medyalar ile buluşturuyoruz. Arama motoru ve sosyal medya platformları üzerinden tasarladığımız kampanya ve reklamlarla markanızın yayın sürecini yöneterek, hedeflediğiniz marka trafiğine ulaşmanızı sağlıyoruz.

3D Mimari Proje - Modelleme

3 Architectural Project - Modeling

Projelerinizi Dijital Dünyada İnşa Ediyoruz

Dijitalin gücüyle markanızın mekan konseptini belirlemek, müşterileriniz için dikkat çekici tasarımları hayata geçirmek istersiniz Özgün fikirlerimizle her an hizmetinizdeyiz. Benzersiz mekan konsept tasarımlarının yanı sıra 3DSMAX görselleştirme hizmetimizle henüz proje aşamasında olan fikirlerinizi görünür kılıyoruz. Gerçeğe en yakın görsel sunumlarla restaurant, mağaza, ofis ve işyerlerinde farkını ortaya koyan mekan konseptlerine imza atıyoruz.

Tanışmak ve Özgünleşmek için geç değil!